דף הביתאודותמוצריםלקוחותצור קשראנגלית
מוצרי פירסום
מוצרי פירסום מוצרי פירסום הוא שם כולל למוצרים בעלי אופי פרסומי, כלומר, שמסר פרסומי ושיווקי של גורם מסוים מובע מהם, אם בלוגו מוטבע או מצורתם. זהו חלק הכרחי בכל קמפיין פרסומי של כל חברה, ולרוב מוצרים אלה מחולקים ללא כל תמורה, מכיוון שהפצתם ונראותם היא פרסום בפני עצמו.


בין אם אתה בעלים של חברה חדשה או ותיקה, הפרסום הוא דבר הכרחי, וגם חברות מבוססות היטב, אשר למעשה שולטות באופן מונופולי בתחומם בשוק, מפרסמות ויוצאות בקמפיינים תמידיים וממתגים את עצמם מחדש כל תקופה. ידוע כי אין תעשיה אשר יכולה לשרוד ולהתקיים וכמובן לצמוח ללא פרסום ושיווק מתמיד, ועל מנת לשמור את לקוחותיו נאמנה, יש לפרסם.

על פי חוק הכבידה הפרסומי – "אם אתה לא ממריא, אתה נופל", ואכן, בעולמנו כיום מרכיב הפרסום אצל כל חברה, קטנה כגדולה הוא משמעותי ולרוב צורך כמעט חצי מתקציבה, ובתחרות הקיימת כיום, בין שלל חברות ומוצרים, הממתגים את עצמם באופן מעמיק ורציני, הפרסום בכלל ומוצרי הפרסום בפרט הוא מה שמעניק לחברה את אופיה וייחודיותה, יחד עם הפצתה בקרב קהל היעד שלה, על ידי מוצרים וגימיקים.


כיום, כל מוצר כמעט יכול לשמש ככלי פרסומי, ממטוסים, דרך מכוניות קונספט ועד למחזיקי עטים למינהם, כולם נמצאים תחת ההגדרה של מוצרי פרסום, אשר יכול לבוא בכמה צורות. כיום, חברות מתחרות בינהם אפילו על מוצרי הפרסום שיוצאים תחתם, וכל אחד רוצה להשיג את השני, אם במקוריות או בצעקניות של מוצר הפרסום, הכל הולך.


כובע או עט ממותג הוא דבר בשגרה, ובעולם הגאדג'טי כיום מוצרי פרסום רבים הם בעצמם כאלה. ימי המחשבון הממותג חלפו, וכיום מחולקים מוצרי פרסום ממותגים כגון נגן מוזיקה, עכבר למחשב, מצלמת אינטרנט וכאלה. וחברות מעניקות מתנות כגון אלו על בסיס קבוע ללקוחותיהם, ואף יותר מכך- מוצרי פרסום הולכים ומתקדמים לקראת התאמה ופונקציונליות התואמת לרוב את קהל היעד שלה, ואת מוצריה שלה.

נסכם ונאמר, שמוצרי הפרסום אשר נפוצים בכל מקום מספקים ערך מוסף לכל קמפיין ומפיצים ברבים רק על ידי הסתכלות עליהם, את החברה עצמה ולעיתים אף את ייעודה, על ידי צורתם. כנראה שגם בעתיד אנו נהנה לקבל עט או תיק ממותג מהבנק הכה אהוב עלינו.