דף הביתאודותמוצריםלקוחותצור קשראנגלית
מבחר מוצרי פרסום

המוצרי פרסום הם מוצרים אשר לוגו או סמל מוטבע עליהם ושהם משווקים מוצר מסוים או תדמית מסוימת של חברה. יחד עם רוב הקמפיינים הפרסומיים של החברות משווקים מוצרי פרסום אם על ידי מכירה או בתור מתנה שמתווספת למוצר החברה.

הפרסום כידוע, הוא דבר שבהכרח – כיום עם התחרות אשר מתנהלת בין כל החברות בכל התחומים על כל הלקוחות הפרסום צובר עוד ועוד נתחים מתקציבי החברות ואף חברה לא יכולה להרשות לעצמה לצאת עם מוצר חדש לשוק או לשמור על תדמיתו של מוצר קיים אפילו אם היא קרובה להיות מונופול בתחומה. "אם אתה לא ממריא אתה נופל", כך אומרים כל המפרסמים ויותר ויותר חברות מנסות להמריא ואת על ידי קמפיינים פרסומיים גדולים ומוצרי פרסום, לרוב גימיקים אשר מציפים את השוק ואת מקומות הבילוי והפנאי של הלקוחות הפוטנציאליים.

כל עצם כיום יכול לשמש ככלי פרסומי ולהיות מוצר פרסום – רכבות, מטוסים, מכוניות מסוגננות ואפילו אנשים הלובשים מותגים המתפארים בסמלם על בגדיהם הם מוצרי פרסום. אופנת מוצרי פרסום לרוב צועדת יחד עם ההתפתחות הטכנולוגית ויותר ויותר מוצרי פרסום כיום באים במתכונת של גאדג'טים כאלו ואחרים, נגני מוזיקה, ומתאימים את עצמם לצרכים משלימים של לקוחות החברה. חלפו הימים בהם היינו מקבלים עט ממותג או אפילו יומן, בעיקר מהבנקים – כיום יש לחדש ולעניין את הלקוח, והקרב על תשומת ליבו קשה וממושך.

לסיכום, חברות אשר רוצות להרחיב את הפרסום שלהם, בין אם למוצרים קיימים ובמיוחד במוצרים חדשים חייבות לשים דגש על הפרסום בכלל ועל מוצרי הפרסום בפרט, שכן אלו המוצרים אשר מבצעים פיזית את החדירה אל השוק, ומשמשים כשלט פרסומת נייד וכסמן אופי ואיכות של החברה, ולכן יש להשקיע בהם ולבחור חברה אשר מספקת מוצרי פרסום איכותיים ושימושיים שיעניקו ללקוחות הפוטנציאליים תחושה של אמינות ובעיקר כיף.